Halı sahamızda oynan maçları canlı dinlemek için tıklayınız.

 
 

Halı sahamızın haftalık maç programı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 
 
 
 

Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Tekil10
Bugün Çoğul32
Toplam Tekil 9961
Toplam Çoğul46690
Ip 54.145.165.174

 
 
Hakkımzda

Laliga Kapalı Halı Saha 2012 yılı Ocak ayından itibaren siz spor severlere hizmet vermektedir. Tesislerimiz toplam 1500 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir.

Sahamız 31*51 m ölçülerinde olup toplam 1581 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Diğer 400 metrekarelik alan siz misafirlerimizin rahatlığı ve ihtiyaçları düşünülerek cafe, yeşil alanlar ve yaklaşık 100 araçlık otopark alanı olarak düzenlenmiştir.

Sahalarımızda 7 şer kişiden oluşan iki takım rahatlıkla oynayabilmekte olup ayrıca sizler sporunuzu yaparken aileleriniz yada arkadaşlarınızın sizi seyredebilmeleri için rahat alanlar oluşturmayıda ihmal etmedik. Ortalama 25 metrekarelik alana sahip 4 adet soyunma odamız ve her odada 2 adet duş ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Spordan sonra dinlenebilmeniz ve arkadaşlarınızla rahat bir ortamda sohbet edebilmeniz için hazırlanan cafemizde isterseniz aperatif yiyecek ve içecek imkanıda hizmetinize sunulmuştur. Spor malzemesi satış reyonumuzda tüm ihtiyacınızı karşılayacak malzemeleri temin edebilir dilerseniz takımınız için özel forma siparişi verebilirsiniz.

Tesislerimiz sizlerin güvenliği açısından alarm sistemi ile birlikte 24 saat 12 güvenlik kamerası ile kapalı devre güvenlik sistemi üzerinden izlenmektedir. Tüm bunlarla beraber özel ve değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz kişiye özel kasalarımız ofisimizde hizmetinize sunulmuştur.

Sizlerin tesislerimizde rahat, güvenli ve hoşça vakit geçirebilmeniz için her geçen gün daha iyi hizmet verebilme inancı ile iyi eğlenceler dileriz...

 

 
   
  Her hangi bir bilgi girilmemiş  
  Her hangi bir bilgi girilmemiş  
 

ELAZIG